KAPADOKYA EN İYİ BALAYI OTELLERİ

Kapadokya balayı otelleri, dünyanın bu çok özel coğrafyasında, muhtemelen aynını başka yerde deneyimleyemeyeceğiniz, kayadan oyma ya da taş oda ve süitleri ve yaşam alanlarıyla, adeta geçmiş ile gelecek arasında, günümüz yaşam sitillerini başarılı bir şekilde kombine etmiş özel tesislerdir. Kapadokya balayı otelleri, 1000 yıllık bir mağara ya da 200 yıllık bir konaktaki odanızda, manzarasıyla, stil & dekor ve konforuyla, jakuzisi ya da hamamı, hatta içindeki havuzuyla, size özel servisleriyle ön plana çıkabilmiş, Kapadokya' nın önde gelen tesislerinden oluşmaktadır. Bizler de 400’den fazla otelin bulunduğu Kapadokya’da, sizler için en ideal seçenekleri araştırıp, bu balayı otellerinde geçireceğiniz tatilinizde, kendinize ait bir “Peri Masalı” yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Argos in Cappadocia Balayı
Argos Balayı Havuzlu Oda
Argos Balayı Oda Şömine
Argos Balayı Havuz
Argos Balayı Odası

ARGOS IN CAPPADOCIA

İçerisinden köy geçen otel olarak da bilinen Argos, binlerce yıllık bir manastıra bağlı mağaralar, odalar, tarihi evler ve gizli tünellerin restorasyonu sonrası günümüzde Seki Restoran ve Bezirhanesiyle birlikte takdire şayan servisler vermektedir.

Karlık Evi Uçhisar Kapadokya
Karlık Evi Balayı Odası
Karlık Evi Balayı Süit Oda
Karlık Evi Balayı
Karlık Evi Balayı Paketi

KARLIK EVİ

Anadolu' nın doğal renkleriyle bezenmiş, balayı konsepti odaları da olan Karlık Evi, Uçhisar Kalesi manzarası ve geleneksel sunumlarıyla, Kapadokya' da kendine özgü tarzıyla düğünün tatlı yorgunluğunu atabileceğiniz hizmetler sunuyor.

Kalekonak Kapadokya Balayı
Kalekonak Balayı Suit Oda
Kalekonak Balayı Odası
Kapadokya Balayı Odası
Kalekonak Balayı Hamamı

KALEKONAK

Uçhisar Kalesi’nin hemen yanı başında yer alan, tamamı yenilenmiş ve antik mobilyalar ile dekore edilmiş oda ve süitleriyle sizlere sıra dışı bir deneyim sunan Kalekonak, olağanüstü kahvaltısı, hamamı ve eşsiz manzarası ile aldığı övgüleri hak ediyor.

Kapadokya Balayı Taşkonaklar
Taşkonaklar Balayı Oda
Taşkonaklar Balayı
Taşkonaklar Balayı Odası
Taşkonaklar Balayı Uçhisar

TAŞKONAKLAR

Uçhisar'ın tam kalbinde,tarihi kalıntılar üzerine,titiz bir restorasyon sonucu kurulmuş,konforlu mağara odaları ve suitleri ile misafirlerine eşsiz bir deneyim sunan Taş Konaklar,hizmet ve servis kalitesiyle de bölgedeki en iyi alternatiflerden biri.

Kapadokya Balayı Museum Otel
Kapadokya Balayı Museum Uçhisar
Museum Otel Balayı Süiti
Museum Otel Balayı
Kapadokya Balayı Museum Oda

MUSEUM OTEL

Tamamen kendine özgü konsepti, birbirinden farklı ve eşsiz antikalarla dekore edilmiş özel oda ve suitleri, nefes kesen manzarası, misafirlerine sunduğu bir çok özel hizmet ve olağanüstü servis kalitesi ile, balayınız için en iyi seçeneklerden biri.

Kapadokya Balayı Dilek Kaya
Dilek Kaya Otel Balayı Spa
Dilek Kaya Balayi Odalar
Dilek Kaya Balayı Yuvarlak Yatak
Dilek Kaya Balayı Odası

DİLEK KAYA OTEL

Eşsiz manzarası ile tarihi bir yolculuk yapma imkanı veren Dilek Kaya Otel, bölgenin doğasını en iyi koruyan kasabası Ortahisar' da, tarihi kalenin hemen yakınlarında alır. Kaya oyma odaları ve süitleriyle misafirlerine harika bir deneyim sunar.

Temenni Evi Ürgüp
Temenni Evi Balayı Ürgüp
Temenni Evi Balayı Odası
Temenni Evi Ürgüp Balayı Oteli
Temenni Evi Süit Oda

TEMENNİ EVİ

Kapadokya'nın kalbi Ürgüp'te, Osmanlı mimarisinden izler görebileceğiniz taş binası ile Temenni Evi, son derece romantik, antika mobilyalarla dekore edilmiş, vadi manzaralı yada verandalı şık ve konforlu odalarıyla misafirlerine çok özel bir deneyim sunuyor.

Yusuf Yiğitoğlu Konağı Otel
Yusuf Yiğitoğlu Konağı Balayı Oda Ürgüp
Yusuf Yiğitoğlu Konağı Balayı Süiti
Yusuf Yiğitoğlu Konağı Balayı Jakuzi
Yusuf Yiğitoğlu Konağı Balayı Odaları

YUSUF YİĞİTOĞLU KONAĞI

Ürgüp’te, eski bir rum mahallesindeki bu tarihi konak, tarihi dokusuna sadık kalınarak restore edilmiş ve şu anki halini almıştır. Birbirinden şık, kaya oyma ve taş oda seçenekleriyle misafirlerine ev sıcaklığında bir konaklama deneyimi sunar.

Les Maisons Kapadokya Balayı Evi
Les Maisons De Cappadoce
Les Maisons De Cappadocia Balayı
Les Maisons De Cappadocia Balayı Süiti
Les Maisons de Cappadocia Balayı Odası

LES MAISONS DE CAPPADOCE

Uçhisar Kasabası' nda, Kapadokya'nın eşsiz manzarası ve doğası ile iç içe, her biri kendine has dizayna ve özelliklere sahip stüdyo ve evleri ile, sade bir yaşamı ve doğal mimariyi tercih eden misafirlerimize harika bir deneyim sunmaktadır.

Sacred House Balayı Oteli
Sacred House Otel Balayı
Sacred House Balayı Havuz
Sacred House Balayı Suiti
Sacred House Balayı Jakuzi

SACRED HOUSE

Ürgüp'te, 250 yıllık bir Rum konağında hizmet veren Sacred House, her biri tamamen farklı tasarımlara sahip, tarihi ve modern dokunun harmanlandığı, antik mobilyalarla dekore edilmiş şömineli odaları ile eşsiz bir konaklama deneyimi sağlar.

Satrapia Butik Otel
Satrapia Otel Süit Oda
Satrapia Otel Jakuzi Balayı
Satrapia Otel Balayı Odası
Satrapia Otel Balayı Süiti

SATRAPIA CAVE OTEL

Satrapia Boutique Otel, Ortahisar'da, Kapadokya'nın eşsiz vadilerini gözler önüne seren manzaralı, modern mobilyalar ve son teknoloji ile dizayn edilmiş odaları ve doğayla içiçe konumu ile, unutulmaz bir balayı yaşamanız için,en iyi seçeneklerden biri.

The House Hotel Cappadocia Balayı
The House Hotel Balayı Suiti
The House Hotel Balayı Jakuzi
The House Hotel Balayı Odaları
The House Hotel Ortahisar Spa

THE HOUSE HOTEL

Ortahisar’da, konumuyla eşsiz vadi manzarasına sahip The House Hotel Cappadocia, tarihi mağara ve evlerin restore edilip birleştirilerek, her birinin birbirinden farklı tasarımlara ve özelliklere sahip olduğu odalarıyla, çok özel bir konaklama deneyimi sunar.

Millstone Cave Hotel Oda
Millstone Cave Otel Süit
Millstone Cave Otel Balayı Süiti
Millstone Cave Hotel Balayı Odası
Millstone Cave Otel Küvet

MILLSTONE CAVE SUITES

Kapadokya'nın kalbi Uçhisar'da,özel mobilyalarla dekore edilmiş, geniş, konforlu ve lüks odalarıyla öne çıkmaktadır. Ayrıca otel sınırları içerisinde yer alan eski bir çörek fırınını, restoran haline getirerek, yöresel lezzetleri misafirlerine sunmaktadır.