KAPADOKYA BALAYI PAKETLERİ / 2018 & 2019

Sitemizde sizlere, gerçekten Kapadokya' da geçireceğiniz bir balayı tatilinde beklentilerinizi karşılayacağını düşündüğümüz paketler sunduk. 2018 & 2019 için pek çok farklı sitede bulabileceğiniz servisleri size ve sizin zamanlamanıza özel kıldık ve genel olarak hariç tutulan servisleri de ekledik. Turları grup turu yerine özel tur, transferleri standart minibüs yerine lüks araçla planladık. Sıradan bir tatilde, belki feragat edeceğiniz özel servisleri, bu özel anlarınızda yaşayarak daha unutulmaz kılmayı hedefledik.

Kapadokya' daki en özel ve konforlu tesisleri ön plana çıkardık. Rezervasyonunuzu tamamlamak için, mevcut paketlerden birine, dahil etmek istediğiniz oteli seçmeniz yeterli olacaktır. Listemizin dışında ya da sizin talepleriniz doğrultusunda, sizin seçeceğiniz ve ya bizim önerebileceğimiz oteller arasından da seçim yapabilirsiniz.

İçinde balon uçuşu olan bir balayı programı seçtiniz, ancak belki daha önce balon uçuşu yaptınız. O zaman, bu programdan uçuşunuzu kaldırıp, ya yerine başka bir servis ekleriz, ya da servisi balon uçuşu hariç sunarız.

Tüm bunların yanısıra, isterseniz kendi programınızı da oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bizimle iletişime geçtiğinizde, size en uygun programı seçip, istediğiniz ve istemediğiniz servisleri belirterek, bu özel tatilinizi tamamen kişiselleştirebilirsiniz. Bu doğrultuda, ekibimiz de talepleriniz doğrultusunda size özel bir fiyatlandırma yapacaktır.

Sonuç olarak, bizim asli görevimiz, bu özel zamanınızı en iyi şekilde geçirmeniz için seferber olmaktır.

TİPTOP - 1625 TL

IŞILTI - 3430 TL

MUHTEŞEM - 2840 TL

RÜYA - 7700 TL

PRENSESİM - 7340 TL

ROMANTİK - İLETİŞİME GEÇİNİZ