KAPADOKYA: BALONDA EVLENME TEKLİFİ

Hiç kuşkusuz, mistik dokusu ve romantizmi dünyaca kabul görmüş olan Kapadokya, balon serüveni de dahil evlilik teklifi deneyiminizi daha da unutulmaz kılacak pek çok seçenek sunmakta. Aklınızdan geçen bir senaryoyu gerçekleştirebileceğimiz gibi sizlere bu konuda önerilerde de bulunabiliriz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, halihazırda aklınızda olanlar ile kendi fikir ve deneyimlerimizi harmanlayarak, tamamen size özel alternatifler sunuyoruz. Mesela, özel ya da grup halinde katılabileceğiniz bir balon turu esnasında gökyüzünde bir teklif her ne kadar jenerik duyulsa da; hala çok kıymetli bir an ve anı olacaktır. Sevdiğiniz ve evlenmek için can attığınız insanın EVET demesinden sonra ki servislere de birlikte karar verelim.

Bütçenize uygun fiyatı tartıştıktan sonra, size en uygun paketi hazırlayabilir, keman dinletisi ve özel düğün fotoğrafçısı eşliğinde bu unutulmaz anı eşsiz kılabiliriz. Sadece size özel yapmanızı tavsiye ettiğimiz bu uçuş, bölgenin en deneyimli pilotlarıyla ve yer ekibiyle daha da güzel bir organizasyon olacaktır.

İlgili servis kişiye özel hazırlandığından, sizler için herhangi bir paket fiyatı çalışmadık. Bize kısa bir eposta ile talep ettiğiniz tarihleri ve sizi en çok mutlu edebilecek ufak nüanslar hakkında bize birkaç ipucu vermeniz halinde, ekibimiz hızlıca size özel bir paket hazırlayıp, tarafınıza alternatifler ya da size en uygun seçenek ile geri dönüş yapacaktır.

Ekibimizle Kapadoka' da sadece evlilik tekliflerine şahitlik etmedik. Bazı şanslı çiftlerimizin nikâh törenlerini bile balonda gerçekleştirdik…