KAPADOKYA BALAYI TURLARI & AKTİVİTELERİ

Turlarımızdaki tüm seyahat servisleri, kendi TÜRSAB üyesi seyahat acentesi üzerinden sunulur. Çalıştığımız rehberler lisanslı ve en az 5 yıllık deneyimli rehberlerden oluşur. Sizlerin transfer ve turlarında belgeleri tam, bakımlı araçlar ve güvenliği ön planda tutan şoförlerle hizmet verir. Esasen bir zorunluluk olan seyahat sigortasını tüm paketlerde uygularız.

Kapadokya Balayı Balon Turu

En İyi Pilotlarla Uçun

Balon Turu

Kapadokya iklimsel olarak dünya üzerinde sıcak hava balonculuğunun yapılabildiği ender coğrafyalardan biridir. Sıcak hava balonları en güvenli hava araçlarıdır. Uçuşlar hava koşullarına bağlı olarak yılın her mevsimi gerçekleştirilebilmektedir. Balonlar günün ilk ışıklarıyla havalanırlar ve güneşin doğuşunu gökyüzünde karşılarsınız. Balon turları, hamileler ve 6 yaş altındaki çocuklar dışında bütün misafirlerimiz için uygundur.

Ücrete Dahil Olanlar

Ulaşım, yolcu sigortası, kahvaltı ve KDV fiyata dahildir.

Ücret Detayları (Kişibaşı)

Kısa Uçuş:      +/- 1 saat: 1365 TL
Uzun Uçuş: +/- 1,5 saat: 1820 TL

Kapadokya Balayı Jeep Safari

Vadileri Keşfedin

Jeep Safari

Kapadokya’nın en sıradışı aktivitelerinden bir tanesi de Jeep Safari turlarıdır. Tur otobüsleriyle ulaşımı son derece güç olan, bölgenin eşsiz vadilerine off-road araçlarla yapacağınız bu yolculuk, Kapadokya'nın fevkalede doğasını keşfedeceğiniz müthiş bir deneyim olarak hafızalarınıza kazınacak. Tecrübeli şoförlerimiz tarafından, istediğiniz saatte otelden alınmanızla başlayan bu yolculuk, tur bitimi otele bırakılmanız ile son bulacak.

Ücrete Dahil Olanlar

Ulaşım, yolcu sigortası ve KDV fiyata dahildir.

Ücret Detayları

Jeep Başına (4 kişilik)
+/- 3 saat: 1445 TL

Kapadokya Balayı Atv Turu

Heyecan Katın

ATV Turu

ATV’ ler tüm arazi ve hava koşullarında çalışmak üzere tasarlanmış 3 ya da 6 tekerlekli, motorlu araçlardır. Bu araçlarla, belirlenen rotalardan rehberinizle birlikte, Kapadokya'nın doğasını adrenalin dolu parkurlar eşliğinde keşfetmeye başlayabilirsiniz. Belirlenen güzergah üzerindeki vadi ve peribacalarını görmek ve turu gün batımındaki eşsiz manzara ile tamamlamak adına önerilen tur saati güneş batmadan önceki 2 saattir.

Ücrete Dahil Olanlar

Ulaşım, yerel rehber, yolcu sigortası ve KDV fiyata dahildir.

Ücret Detayları (Kişibaşı)

60 dk:     +/- 1 saat: 150 TL
120 dk:   +/- 2 saat: 240 TL

Kapadokya Balayı At Turu

Doğayı Dinleyin

At Turu

Kapadokya’nın eşsiz coğrafyasını ve birbirinden güzel vadilerini keşfetmenizi sağlayan en önemli aktivitelerden biride at turlarıdır. İstediğiniz saatte, otelinizden alınarak Göreme kasabasındaki at çiftliğinden başlayan turlarımız için, profesyonel bir binici olmanıza gerek yoktur. Konusunda uzman çözüm ortaklarımız tarafından verilecek kısa bir bilgilendirmeden sonra, rehberiniz eşliğinde, bu unutulmaz maceraya başlamış olacaksınız.

Ücrete Dahil Olanlar

Ulaşım, yolcu sigortası ve KDV fiyata dahildir.

Ücret Detayları (Kişibaşı)

Başlangıç:       +/- 1 saat: 435 TL
Binici:            +/- 2 saat: 625 TL

Kapadokya Balayı Turu

Özel Tur Farkını Deneyin

Sadece Size Özel Klasik Kapadokya Turu

Rehberiniz eşliğindeki turumuza, dünyaca ünlü Göreme Açık Hava müzesini ve barındırdığı kayalar içine oyulmuş Bizans sanatının son noktası fresklerle bezenmiş kiliseleri gezerek başlıyoruz. Daha sonra üç başlı peri bacalarının bulunduğu,Paşabağları'na gidiyoruz.
Sonra Avanos'ta, yerel bir seramik atölyesinde, 3000 yıllık Hitit geleneğine tanıklık ediyoruz.Sonrasında ise bölgenin eşsiz manzarasını keşfedeceğiniz Uçhisar kalesine çıkıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Yolcu sigortası, rehberlik, lüks araçlarla ulaşım, öğle yemeği, tüm müze girişleri, otopark ücretleri ve KDV fiyata dahildir.

Ücret Detayları

Özel Tur Fiyatı: 2156 TL

Kapadokya Balayı Ihlara Turu

Keyifli Bir Yürüyüş Yapın

Sadece Size Özel Ihlara Turu

Rehberiniz eşliğindeki turumuza, dünyaca ünlü Kaymaklı yada Derinkuyu yeraltı şehirlerinden biri ile başlıyoruz.Yerin neredeyse 7 kat altında birkaç küçük dehliz dışında sanki evimizde yürüyormuşcasına hareket edebildiğimiz bu muhteşem mekanda insanların nasıl yaşadığına tanık oluyor ve ardından Ihlara Vadisine yöneliyoruz. Bu eşsiz vadide yaklaşık 4 km. yürüdükten sonra Melendiz çayı boyundaki Belisırma köyüne ulaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar

Yolcu sigortası, rehberlik, lüks araçlarla ulaşım, öğle yemeği, tüm müze girişleri, otopark ücretleri ve KDV fiyata dahildir.

Ücret Detayları

Özel Tur Fiyatı: 3250 TL