SIKÇA SORULAN SORULAR

Türkiye'de keyifli ve romantik bir balayı geçirebileceğiniz, pek çok destinasyon bulunmaktadır. Bodrum, Marmaris, Çeşme ve ya Antalya gibi yerlerin yanı sıra, balayı dendiğinde Kapadokya, ülkemizin en sıradışı ve egzotik destinasyonlarından biridir.

Kapadokya popüler bir destinasyon olduğundan, planlama kısmına mümkün olduğunca erken başlamanızı ve diğer birçok dikkat etmeniz gereken hususu, blog sayfamızda yer alan Balayı Tatili Planlarken En Çok Yapılan 10 Hata yazımızda inceleyebilirsiniz.

Balayı için Kapadokya'yı tercih eden misafirlerimizin yorumları,ne kadar farklı ve romantik bir deneyim yaşadıkları üzerinedir. Zira Kapadokya,ülkemizin gizli kalmış ve keşfedilmeyi bekleyen eşsiz coğrafyasıyla,balayı için mükemmel bir tatil vaat eder.

Kapadokya'da balayı için, farklı fiyat segmentlerinde, pek çok otel ve aktivite seçeneği bulunmaktadır. Dolayısı ile, Kapadokya'da her bütçeden misafirlerimiz için, rahatlıkla balayı planlaması yapabilmekteyiz.

Seyahat tipinize ve kişisel tercihlerinize bağlı olarak Kapadokya, balayınızı özel ve unutulmaz kılabilmek adına, pek çok kültür turu ve özel aktivite seçenekleri sunmaktadır.

Kapadokya otelleri, her bütçeden kişiye uygun olabilmek anlamında pek çok otel seçeneği sunmaktadır. Kapadokya'yı eşsiz coğrafyası ve romantizmi dışında, Türkiye'nin en iyi balayı destinasyonlarından biri yapan sebeplerden biri de budur.

Kapadokya bölgesinde genel olarak, muhafazakar otel seçenekleri de mevcuttur. Dolayısı ile bölgemizde, balayı planlaması için sizlere, islami konsepte uygun tatil olanakları da sunabilmekteyiz.

Kültür turizmine odaklı bir bölge olduğundan Kapadokya'da her şey dahil oteller bulunmamakla birlikte, sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini dahil edebileceğiniz pek çok seçenek bulunmaktadır. Turlarınızda öğle yemeklerini de bizler dahil ediyoruz.