HAKKIMIZDA

Misafir odaklı çalışırız, içimizin sinmediği ya da güvenmediğimiz servisleri misafirlerimize sunmamakla biliniriz.

Tarihçe

2004 - PROPER TRAVEL

Seyahat severlerin tercihleri doğrultusunda, sadece seyahat danışmanlığı sunmak üzere 1989 yılında bir fikirle doğduk. 2004 yılına kadar turizm sektöründe çalışmalarımız devam ederken danışmanlık işimizi kurguladık ve ara ara test ettik. 2004 Yılında karı koca ortaklığı olarak limited şirket olduk.

2005 - TURKEY WEDDINGS

Pek çok düğün organizasyonunda bulunmuş Murat’ın, Santorini’de az odalı bir butik otelde şahit olduğu 15 kişilik Avustralyalı bir ailenin düğününde, kendisini ev sahibine yardım ederken bulmasıyla gelişti. Demek ki her düğün 200/300 kişilik olmayabilirdi… İlk fikir buydu ama ateşi Kalkanda çalışırken organize ettikleri küçük düğünlere de dayanmakta. 2005’de Türkiye’de yabancılara düğün servisi veren belki de ilk firma olarak işe başlandı.

2006 - TRAVEL ATELIER

Seyahat danışmanlığı yaptığımız yabancı ve yerli müşterilerimizin seyahat servislerini, konusunda uzman seyahat acentelerinden alıyorken, 2006 yılında kendi A grubu seyahat acentesi belgemizi almaya karar verdik.

2014 - A LIFETIME EXPERIENCE

Sektördeki geniş iş ağımız sayesinde, katıldığımız fuarlarda çok az sayıda ancak daha ziyade üst gelir misafirlerin rağbet ettiği sıra dışı deneyimler sunan dostlar tanıdık. Biz de hem kendi misafirlerimiz, hem de dünyanın internet kullanıcısına, kendi katkılarımızı da ekleyerek bu deneyimleri sunmak istedik. 2014-2015 yılları, bizi yeni bakış açılarıyla bu kategoride yer almaya götürdü.

Biz Kimiz:

Profesyonellerin, bilgi ve deneyimlerini misafirlere sunduğu, TÜRSAB üyesi butik bir seyahat acentesiyiz. 12 yıldır, sektörde genellikle yurt dışından gelen misafirlere, ülkemizin her köşesinde seyahat servisleri sunduk.

Yabancı gelin ve damatların Türkiye’de evlenebileceklerini duyuran ve onlara resmi nikâh dahil her türlü düğün hizmetini Türkiye’nin her yerinde sunan belki de ilk şirketiz. Bu vesile ile balayı konusunda da uzmanlaştık.

Misafir odaklı çalışırız, içimizin sinmediği ya da güvenmediğimiz servisleri misafirlerimize sunmamamızla biliniriz.

Tüm Türkiye’de öncelikle butik ve özel otellerle çalışmaya gayret ederiz.

Sizlere Kapadokya dışında da balayı & tatil seçenekleri sunabiliriz. Türkiye’miz dışında 7 Kıtada Bora Bora’dan, Seyşeller’e, Afrika’dan, Hindistan’a, hatta İzlanda’ya kadar istediğiniz her yerde balayı tatilinizi organize edebiliriz.

Basında Biz:

Çok fazla reklam veren bir şirket değiliz, ancak gerek ülke gerek bölge tanıtımında aktif olmayı seviyoruz. Ülkemizin güzelliklerini, özelliklerini ve misafirperverliğini tanıtmayı görev edindik.

Gerek acenteciler birliğimiz olan TÜRSAB, gerek ise bakanlığımızın ve bakanlığımıza bağlı bulunan turizm ataşeliklerimizin, Türk turizmi için yapacakları tanıtım etkinliklerine destek vermek, konukların çok iyi intibalarla ülkemizi ve servislerimizi deneyimlemesi, bizim için zevkli bir görev oldu hep. Bazen ya direk bize geldiler ya da habersizce misafirimiz olup sonradan bize sürprizler yaptılar.

Dünyanın farklı ülkelerinde kendi çapında önemli yazarları, moda ve seyahat dergi editörleri, belgesel kanalları yapımcıları, seyahat otoriteleri, blog sahipleri tarafından yazılan ve bizim toplayabildiğimiz ve işimizi iyi yapabildiğimizin en güzel kanıtları olan ve gururla paylaştığımız örnekleri linkimizden inceleyebilirsiniz.

Tümünü gör: https://travelatelier.com/press/

Vogue Turkey, Condé Nast Traveller Turkey, & Mag Turkey, L’Officiel Voyage Turkey, Voyager Turkey, Sony Turkey, Condé Nast Traveller UK, Glow Magazine Canada, AP, Harper's Bazaar China, Live Fast Magazine USA, AMEX Departures Magazine USA, NYLON Magazine USA, Have PR & Kommunikation A/S Denmark, Discovery Channel US, Peter Penny Productions UK, Ursula Mayer Productions, Rafael Panko Productions, Azerbaijan Ictimai TV, UNIQUE TV UAE, MasterCard Priceless Mexico, CNBCE – Middle East, Forbes Magazine, BBC UK, CANADA TV...

Pınar Soyata Özgüç

Pınar Soyata Özgüç

Pınar Soyata Özgüç, Kurucu/Ortak Ofisin en sağlamcı, kontrol delisi ve mükemmeliyetçi kişisi... Herşey mantığa dayalı ve kusursuz bir matematikle işlemiyorsa rahat edemez, huzuru kaçar. Evli ve 1 çocuk annesidir.

Murat Özgüç

Y. Murat Özgüç

Yaşar Murat Özgüç, Kurucu/Ortak Hiçbirşey imkansız değildir mottosu ile yaşar. Hayal kurmayı asla ihmal etmez ve özgün fikirleri yanında, biri birşeyi yapıyorsa; daha iyisini mutlaka yapar. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Örsan Melih Doğan

Örsan Doğan

Örsan Melih Doğan, Operatör Şirketin operasyon sorumlusu bu iyimser ve neşeli arkadaşımız, yabancı çiftlerin nikah organizasyonlarının başında da bizzat bulunur. Hayatının aşkıyla evlenmek için gün saymaktadır.