KAPADOKYA EN İYİ BALAYI OTELLERİ

Kapadokya balayı otelleri, dünyanın bu çok özel coğrafyasında, muhtemelen aynını başka yerde deneyimleyemeyeceğiniz, kayadan oyma ya da taş oda ve süitleri ve yaşam alanlarıyla, adeta geçmiş ile gelecek arasında, günümüz yaşam sitillerini başarılı bir şekilde kombine etmiş özel tesislerdir. Kapadokya balayı otelleri, 1000 yıllık bir mağara ya da 200 yıllık bir konaktaki odanızda, manzarasıyla, stil & dekor ve konforuyla, jakuzisi ya da hamamı, hatta içindeki havuzuyla, size özel servisleriyle ön plana çıkabilmiş, Kapadokya' nın önde gelen tesislerinden oluşmaktadır. Bizler de 400’den fazla otelin bulunduğu Kapadokya’da, sizler için en ideal seçenekleri araştırıp, bu balayı otellerinde geçireceğiniz tatilinizde, kendinize ait bir “Peri Masalı” yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Argos in Cappadocia Balayı
Argos Balayı Havuzlu Oda
Argos Balayı Oda Şömine
Argos Balayı Havuz
Argos Balayı Odası

ARGOS IN CAPPADOCIA

İçerisinden köy geçen otel olarak da bilinen Argos, binlerce yıllık bir manastıra bağlı mağaralar, odalar, tarihi evler ve gizli tünellerin restorasyonu sonrası günümüzde Seki Restoran ve Bezirhanesiyle birlikte takdire şayan servisler vermektedir.

Karlık Evi Uçhisar Kapadokya
Karlık Evi Balayı Odası
Karlık Evi Balayı Süit Oda
Karlık Evi Balayı
Karlık Evi Balayı Paketi

KARLIK EVİ

Anadolu' nın doğal renkleriyle bezenmiş, balayı konsepti odaları da olan Karlık Evi, Uçhisar Kalesi manzarası ve geleneksel sunumlarıyla, Kapadokya' da kendine özgü tarzıyla düğünün tatlı yorgunluğunu atabileceğiniz hizmetler sunuyor.

Kalekonak Kapadokya Balayı
Kalekonak Balayı Suit Oda
Kalekonak Balayı Odası
Kapadokya Balayı Odası
Kalekonak Balayı Hamamı

KALEKONAK

Uçhisar Kalesi’nin hemen yanı başında yer alan, tamamı yenilenmiş ve antik mobilyalar ile dekore edilmiş oda ve süitleriyle sizlere sıra dışı bir deneyim sunan Kalekonak, olağanüstü kahvaltısı, hamamı ve eşsiz manzarası ile aldığı övgüleri hak ediyor.

Kapadokya Balayı Taşkonaklar
Taşkonaklar Balayı Oda
Taşkonaklar Balayı
Taşkonaklar Balayı Odası
Taşkonaklar Balayı Uçhisar

TAŞKONAKLAR

Uçhisar'ın tam kalbinde,tarihi kalıntılar üzerine,titiz bir restorasyon sonucu kurulmuş,konforlu mağara odaları ve suitleri ile misafirlerine eşsiz bir deneyim sunan Taş Konaklar,hizmet ve servis kalitesiyle de bölgedeki en iyi alternatiflerden biri.

Kapadokya Balayı Museum Otel
Kapadokya Balayı Museum Uçhisar
Museum Otel Balayı Süiti
Museum Otel Balayı
Kapadokya Balayı Museum Oda

MUSEUM OTEL

Tamamen kendine özgü konsepti, birbirinden farklı ve eşsiz antikalarla dekore edilmiş özel oda ve suitleri, nefes kesen manzarası, misafirlerine sunduğu bir çok özel hizmet ve olağanüstü servis kalitesi ile, balayınız için en iyi seçeneklerden biri.

Kapadokya Balayı Dilek Kaya
Dilek Kaya Otel Balayı Spa
Dilek Kaya Balayi Odalar
Dilek Kaya Balayı Yuvarlak Yatak
Dilek Kaya Balayı Odası

DİLEK KAYA OTEL

Eşsiz manzarası ile tarihi bir yolculuk yapma imkanı veren Dilek Kaya Otel, bölgenin doğasını en iyi koruyan kasabası Ortahisar' da, tarihi kalenin hemen yakınlarında alır. Kaya oyma odaları ve süitleriyle misafirlerine harika bir deneyim sunar.

Temenni Evi Ürgüp
Temenni Evi Balayı Ürgüp
Temenni Evi Balayı Odası
Temenni Evi Ürgüp Balayı Oteli
Temenni Evi Süit Oda

TEMENNİ EVİ

Kapadokya'nın kalbi Ürgüp'te, Osmanlı mimarisinden izler görebileceğiniz taş binası ile Temenni Evi, son derece romantik, antika mobilyalarla dekore edilmiş, vadi manzaralı yada verandalı şık ve konforlu odalarıyla misafirlerine çok özel bir deneyim sunuyor.

Yusuf Yiğitoğlu Konağı Otel
Yusuf Yiğitoğlu Konağı Balayı Oda Ürgüp
Yusuf Yiğitoğlu Konağı Balayı Süiti
Yusuf Yiğitoğlu Konağı Balayı Jakuzi
Yusuf Yiğitoğlu Konağı Balayı Odaları

YUSUF YİĞİTOĞLU KONAĞI

Ürgüp’te, eski bir rum mahallesindeki bu tarihi konak, tarihi dokusuna sadık kalınarak restore edilmiş ve şu anki halini almıştır. Birbirinden şık, kaya oyma ve taş oda seçenekleriyle misafirlerine ev sıcaklığında bir konaklama deneyimi sunar.

Hatti Cappadocia Otel Balayı Oteli
Hatti Cappadocia Hotel
Hatti Cappadocia Hotel Balayı Odaları
Hatti Cappadocia Hotel Balayı Suiti
Hatti Cappadocia Hotel Ortahisar

HATTI CAPPADOCIA OTEL

Hatti Cappadocia Hotel, Ortahisar mevkiinde, doğa koruma alanı içinde yer alan, Balkanderesi Vadisi'nin hemen yamacında etkileyici konumu ve birbirinden güzel odaları ile sizlere ömür boyu unutamayacağınız bir deneyim sunmaktadır.

Sacred House Balayı Oteli
Sacred House Otel Balayı
Sacred House Balayı Havuz
Sacred House Balayı Suiti
Sacred House Balayı Jakuzi

SACRED HOUSE

Ürgüp'te, 250 yıllık bir Rum konağında hizmet veren Sacred House, her biri tamamen farklı tasarımlara sahip, tarihi ve modern dokunun harmanlandığı, antik mobilyalarla dekore edilmiş şömineli odaları ile eşsiz bir konaklama deneyimi sağlar.

Satrapia Butik Otel
Satrapia Otel Süit Oda
Satrapia Otel Jakuzi Balayı
Satrapia Otel Balayı Odası
Satrapia Otel Balayı Süiti

SATRAPIA CAVE OTEL

Satrapia Boutique Otel, Ortahisar'da, Kapadokya'nın eşsiz vadilerini gözler önüne seren manzaralı, modern mobilyalar ve son teknoloji ile dizayn edilmiş odaları ve doğayla içiçe konumu ile, unutulmaz bir balayı yaşamanız için,en iyi seçeneklerden biri.

Exedra Hotel Cappadocia Balayı
Exedra Hotel Balayı Suiti
Exedra Hotel Balayı Jakuzi
Exedra Hotel Balayı Odaları
Exedra Hotel Ortahisar Spa

EXEDRA HOTEL CAPPADOCIA

Ortahisar’da, konumuyla eşsiz vadi manzarasına sahip Exedra Hotel Cappadocia, tarihi mağara ve evlerin restore edilmesiyle doğmuştur. Birbirinden farklı tasarımlara ve özelliklere sahip odalarıyla çok özel bir konaklama deneyimi sunar.

Millstone Cave Hotel Oda
Millstone Cave Otel Süit
Millstone Cave Otel Balayı Süiti
Millstone Cave Hotel Balayı Odası
Millstone Cave Otel Küvet

MILLSTONE CAVE SUITES

Kapadokya'nın kalbi Uçhisar'da,özel mobilyalarla dekore edilmiş, geniş, konforlu ve lüks odalarıyla öne çıkmaktadır. Ayrıca otel sınırları içerisinde yer alan eski bir çörek fırınını, restoran haline getirerek, yöresel lezzetleri misafirlerine sunmaktadır.

Eyes of Cappadocia Uçhisar Balayı Oteli
Eyes of Cappadocia Balayı Oteli
Osmanlı Odası Uçhisar Balayı
Balayı Suiti Jakuzi Uçhisar
Eyes of Cappadocia Genel Görünüm

EYES OF CAPPADOCIA

Uçhisar’ın eski rum mahallesinde,kaya mimarisinin özgün bir şekilde betimlendiği Eyes Of Cappadocia. romantik çiftler için dizayn edilen bir konsepte sahip. Rahat kullanım alanlarının yanı sıra geniş banyolarıyla da gayet keyifli bir seçenektir...

Anatelein Boutique Cave Hotel Uçhisar
Anatelein Balayı Odası Uçhisar
Anatelein Butik Otel Uçhisar Banyo
Anatelein Butik Balayı Suiti
Butik Kaya Otel Uçhisar

ANATELEIN BOUTIQUE CAVE HOTEL

Anatelein Boutique Cave, Kapadokya’nın özel konseptli en yeni otellerinden biridir. Adı, “güneşin doğduğu yer” anlamındaki Anadolu kelimesinin kökeninden gelir. 7 odalı, anadolu mutfağına sahip, yöresel değerler barındıran bir mekandır...

Yunak Evleri Ürgüp Balayı
Ürgüp Havuzlu Balayı Oteli
Ürgüp Spa Hamam Masaj Balayı
Ürgüp Kaya Balayı Odası
Yunak Evleri Balayı Odaları

YUNAK EVLERİ

Adını mağaraların olduğu eski Ürgüp sokağından alan Yunak Evleri, muazzam teras manzaraları, kaya oyma odaları ve önündeki dinlenme bölümleri, hamam ve SPA ve yeni restoranı ile Kapadokya balayı otelleri içerisinde en iyi seçeneklerden biri...

Esbelli Evi Ürgüp Otel
Ürgüp Esbelli Evi Lobi
Ürgüp Balayı Odası Esbelli
Kapadokya Ürgüp Balayı Oteli Esbelli Evi
Esbelli Evi Süit Oda

ESBELLİ EVİ

Gürültü ve kalabalıktan uzak, eğlenme ve restoran gibi mekanlara istenildiğinde de yürüyüş mesafesinde olan Esbelli Evi, sakin ve huzurlu bir Kapadokya balayı tatili için ideal olup, odaların çoğunluğu standartlara göre çok daha ferah ve sadedir.

Queens Cave Otel Balayı Ortahisar
Queens Cave Ortahisar Kalesi Manzara
Queens Cave Hotel
Queens Cave Balayı Yuvarlak Yatak
Queens Cave Hotel Kapadokya Kaya Oda

QUEENS CAVE OTEL

Ortahisar Kalesi'ne gidilen meydanda konuşlanmış Queens Cave Otel, kayadan oyma odalardan oluşan samimi ve sıcacık bir mekan. Otelde kahvaltı saati yok, siz karar veriyorsunuz ve keyfinize göre günlük aktivitelerinizi planlayabiliyorsunuz.

Sota Cappadocia Ürgüp Odalar
Sota Cappadocia Balayı Odası
Sota Cappadocia Teras
Sota Cappadocia Balayı Suiti
Sota Cappadocia Ürgüp Balayı

SOTA CAPPADOCIA

Ürgüp'ün eşsiz manzarasını izlerken, keyifle içeceğinizi yudumlayacağınız konforlu teras, tertemiz ve zevkli döşenmiş odalardan oluşan Sota Kapadokya, mimari zenginliğe, sadeliğe ve şıklığa sahip keyifli mekanlara bir butik oteldir.

Ariana Sustainable Luxury Lodge Uçhisar Balayı
Ariana Odalar Suitler
Ariana Lodge Balayı Oteli
Ariana Uçhisar Lüks Balayı
Ariana Balayı Şömine Uçhisar

ARIANA LUXURY LODGE

Kapadokya'ya farklı bir perspektiften, Uçhisar yerleşkesinin kuzey ucundan bakan bu vadide konumlandırılmış Ariana Sustainable Luxury Lodge, birbirinden lüks odaları, çağdaş konforu ve lüks dekorasyonu ile farklı bir deneyim sunuyor...

The Loop Cappadocia Avanos
The Loop Cappadocia Bahçe
The Loop Cappadocia Balayı Odası
The Loop Kapadokya Balayı Suiti Avanos
The Loop Cappadocia Odalar

THE LOOP CAPPADOCIA

Avanos Kızılırmak ve ilçe merkezine kuşbakışı bakan bu romantik otel, The Loop Cappadocia Otel ismini Kapadokya'nın ünlü Türk Halılarının bir özelliği olan "düğüm" den alıyor. Birbirinden farklı konseptlere sahip odalar fantezi kokuyor...

Riverside Mansion Hotel Avanos
Riverside Mansion Hotel Odalar
Riverside Mansion Hotel Avanos Balayı Jakuzi
Riverside Mansion Hotel Avanos Balayı Suiti
Riverside Mansion Hotel Avanos Balayı Odası

MIRA CAPPADOCIA

19. yüzyıldan kalma 100 yıllık eski bir Rum Konağı'nın incelikle restore edilmesiyle ortaya çıkan Mira Cappadocia Otel, birbirinden farklı 7 odasıyla Avanos'un en güzel noktalarından birinde. Ev yapımı kurabiye ve çay keyfi de var...

Hilton Avanos Doubletree Havuz
Hilton Avanos Balayı Jakuzi
Doubletree Hilton Avanos Balayı Odası
Hilton Avanos Balayı Suiti
Hilton Avanos Balayı

DOUBLETREE HILTON

Kapalı ve açık yüzme havuzları, SPA hizmeti, lüks Kapadokya balayı odaları, sağlık kulübü, fitness vb. hizmetler veren DoubleTree by Hilton Hotel Avanos, havuz, sauna veya SPA keyfi yapacak çiftler için daha ideal bir seçenek olabilir.