REZERVASYON - ÖDEME - İPTAL POLİTİKASI

Ulusal tatil günlerine denk gelen tarihler için yapacağınız rezervasyonlarda, ödeme tarihi ve iptal politikaları farklılık gösterebilir. Lütfen dikkate alınız.

> REZERVASYON

Pazar günleri hariç, mesai saatleri içerisinde tarafımıza ilettiğiniz talepler aynı gün cevaplandırılır.

Otellerimizin doluluk durumuna göre, rezervasyonunuz konfirme edilir.

Paket dışı talepleriniz ve tüm paket ücretiniz size yazılı olarak teyit edilir.

Ödemesi tamamlanmamış rezervasyonlar için oda tutulmayacaktır.

> ÖDEME

Geliş tarihinize 15 gün kala yapılan rezervasyonlarda, rezervasyon ücretinin %50' si talep edilir. Diğer yarısı ise, geliş tarihinize 7 gün kala tahsil edilir.

3 hafta ve daha ileri tarihli rezervasyonlarda, talep edilen servislerin teyidini takiben, %20 - %30 (süreye göre) ön ödeme talep edilir.

Yüksek sezon döneminde (Nisan, Mayıs, Haziran, Eylül ve Ekim) bakiye ödemesi 15 gün önce, diğer dönemlerde ise 7 gün önce yapılmalıdır.

Ödeme için banka hesaplarımıza havale yapabilir, ya da talep halinde size gönderilecek kredi kartı (Visa/MasterCard) formuyla ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartlarına taksit yapılmamaktadır.

> İPTAL ŞARTLARI

Hâlihazırda satın alınan paket ödemesi de yapıldıktan sonra, mücbir sebepler dışında kullanılmayan servisler olması halinde, geri ödeme yapılmaz.

Uçakların kötü hava koşulları nedeniyle iptal edilmesi, mücbir sebep sayılacak olup, sizlerin uçağınızı kaçırmanız mücbir sebep sayılmaz.

Ancak, otellerle konuşarak iyi niyet çerçevesinde, misafirlerimizin mağdur olmaması ya da mağduriyetlerinin minimumda tutulması konusunda yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

> PAKETE DAHİL EDİLEN SERVİSLER

Seçilen otellerin genel iptal şartları dışında, yüksek sezonda 15 gün, diğer sezonlarda 7 gün öncesine kadar ücretsiz iptal yapılabilir. İlgili tarihlerde iletilen iptal talepleri, kredi kartı ödemelerinde banka komisyonu, havale ile yapılan ödemelerde ise havale masrafları tarafınıza yansıtılarak yapılacaktır.

Balon uçuşlarında iptal politikası, uçuştan 72 saat öncesine kadar geçerlidir. Hava şartlarından dolayı uçuş yapılamaması halinde, iadeye konu 2 kişilik balon ücreti size konfirme servisleri içeren mailimizde belirtilecektir.

> ŞİKAYET / İADE TALEBİ

Olası memnun olunmayan bir servisle ilgili, balayı tatili bitmeden tarafımıza haber verilmesi koşuluyla, sizi memnun etmek için seferber olacağımızdan emin olabilirsiniz. Tatiliniz bitip evinize döndükten sonra ileteceğiniz şikâyetlere istinaden, geçerli sebepler olmadığı sürece geri ödeme yapılamayacaktır.