KAPADOKYA BALAYI & DÜĞÜN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Son yıllarda gerek yurt dışından, gerekse yurt içinden, sadece düğün ve balayı fotoğraf çekimi için Kapadokya’ya seyahat eden çiftlerle karşılaşmaya başladık. Bölgemiz, hem açı çeşitliliği yönünden zengin iç ve dış mekânlarıyla, hem de ışık ve gölgenin ahenkli zıtlığı sayesinde, hemen hemen her sabah uçan onlarca balonun, bir balon festivalindeymişçesine sunduğu, birbirinden güzel arka plan seçeneklerine sahiptir. Bu bağlamda, harika kareler yakalamaya müsait ve her fotografçının keyifle çalışacağı bir cennettir.

İşte bu sebeplerden dolayı, ister öncesinde, ister evlilik teklifi sırasında, hatta burada evlenmemiş olsanız bile, harika bir albüm ve her daim zevkle bakıp sevdiklerinizle paylaşacağınız bir arşiv için sizlere seçenekler sunuyoruz.

Yerli ve yabancı, konusunda uzman fotografçılarla ya da bölgemizde çektikleri şahane karelerle ünlenmeye başlayan, hatta gelin-damat çekiminde uzmanlaşmış kişilerle çalışıyoruz.

Instagram hesaplarımızda, bizlerin de sıklıkla paylaştığı bu ender anlara şahitlik etmek isterseniz diye, Kapadokya balayı paketleri içerisinden bazılarına mini çekim seçeneklerini de dahil ediyoruz. Bu heyecana ortak olmaya hazır olun.